MS Bilgisayar , bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, teknik destek ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Amacımız; Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olarak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırarak istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz.

MS Bilgisayar, Türkiye çapında marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, network hizmetleri proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün /hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını sağlıyoruz. Bunu dünyadaki en yaygın ve kendi alanında 1 numara olan donanım ve yazılım üreticilerinin deneyim ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz.

MS Bilgisayar , kaliteden ödün vermeden, “ürün veya hizmet satmanın” değil; “satış sonrası destek hizmetleri verme’nin önemine inanmaktadır ve bunu yerine getirmektedir.  
MS Bilgisayar  , müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve işveren memnuniyetinin toplamı olanı toplam kalite yönetimi esastır.